Ples ČSSD Dolní Moravice 2015


Na Společenském plese ČSSD v Dolní Moravici se tančilo a soutěžilo

V Dolní Moravici na Rýmařovsku se uskutečnil Společenský ples ČSSD, na kterém se tančilo a soutěžilo. Večerní kulturní akce se také zúčastnil poslanec Ladislav Velebný.

Místní organizace (MO) České strany sociálně demokratické (ČSSD) v Dolní Moravici na Rýmařovsku uspořádala tradiční Společenský ples, který se konal v místním sále obecního úřadu v sobotu 7. března 2015 od 20 hodin.

Příjemný plesový večer slavnostně zahájil předseda MO ČSSD v Dolní Moravici Lumír Pohaněl a hudební atmosféru pak už naladila kapela Alternativa z Rýmařova. Nejenom, že se na plese tančilo, ale pořadatelé si pro příznivce kulturních a společenských akcí připravili zábavné soutěže – ženy mezi sebou soupeřily o nejkrásnější taneční střevíček, muži zase o nejzajímavější pásek. Společně si pak i zahrály „židličkovanou“. Nechybělo ani vyhlášení nejpěknějšího účesu večera, losovala se tombola a šťastná čísla vstupenek.

Během programu také vystoupili žáci z tanečního oboru ze Základní umělecké školy Rýmařov. Po celou dobu akce bylo zajištěné lahodné občerstvení. Po půlnoci muži nezapomněli popřát ženám k Mezinárodnímu dni žen, který se slaví 8. března.

Letošní kulturní akce se také zúčastnil poslanec Parlamentu ČR a předseda Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál Ladislav Velebný s manželkou a rodinou.

http://studio-sta.rajce.idnes.cz/Spolecensky_ples_CSSD_Dolni_Moravice_2015/