Akce

24.08.2015

Nový školní rok

27.05.2015

DĚTSKÝ DEN

27.05.2015

Den dětí ČSSD v Rýmařově

ČSSD v Rýmařově pořádá Dětský den

Místní organizace České strany sociálně demokratické v Rýmařově a Sbor dobrovolných hasičů Rýmařov pořádají a zvou všechny děti a jejich rodiče na Dětský den, který se uskuteční na tamním hřišti na Jesenické ulici v sobotu 30. května 2015 od 9 hodin dopoledne.

Na programu jsou hry a soutěže, jízda na koni, prohlídka hasičské techniky a mnoho dalšího. Rýmařovští sociální demokraté zajistili i lahodné občerstvení. Významné oslavy Dne dětí se zúčastní také poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, jeho asistent Radek Vráblík se postará o moderování akce.

Více zde: http://www.velebny.eu/products/poslanec-ladislav-velebny-zavita-na-detsky-den-v-rymarove/

 

11.05.2015

Výstup na Praděd

Bruntálští sociální demokraté se vydali na nejvyšší horu Jseníků- Praděd za účasti místopředsedy ČSSD Martina Starce.

Bruntálsko – Poslanec Ladislav Velebný se zúčastnil tradičního výšlapu. Se sociálně-demokratickými přáteli se vydal na nejvyšší horu Jeseníků – Praděd. Akce se zúčastnil také místopředseda ČSSD Martin Starec.

Místní organizace (MO) České strany sociálně demokratické (ČSSD) ve Vrbně pod Pradědem pořádala už dvanáctý ročník tradičního májového výšlapu na nejvyšší horu Jeseníků – Praděd. Letošní akce také proběhla u příležitosti sedmdesátého výročí osvobození republiky.

Všichni přátelé sociální demokracie se v sobotu 9. května 2015 setkali na parkovišti na Hvězdě, odkud odjeli autobusem na Ovčárnu a pak se vydali pěšky na nejvyšší horu Jeseníků – Praděd. Po vydatné túře pak nakonec všichni odcestovali do Vrbna pod Pradědem, kde si pochutnali na guláši v tamním Penzionu pod Pradědem.

Tradičního výšlapu na Praděd se zúčastnil také místopředseda ČSSD Martin Starec a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný. Akce se konala pod záštitou Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál.

Krátká historie: Tradiční výstup na Praděd založili členové MO ČSSD Vrbno pod Pradědem – přítelkyně Kudelová, přítel Kočička a první senátor za bruntálský region přítel Babka na počest vstupu České republiky do Evropské unie k 1. květnu 2004. Prvního pochodu se zúčastnilo pět členů. Nyní patří mezi vyhledávané květnové akce ČSSD.

    

30.04.2015

Stavění máje

30.04.2015

1.Máj Kyjovice

09.03.2015

Ples ČSSD Dolní Moravice 2015

Na Společenském plese ČSSD v Dolní Moravici se tančilo a soutěžilo

V Dolní Moravici na Rýmařovsku se uskutečnil Společenský ples ČSSD, na kterém se tančilo a soutěžilo. Večerní kulturní akce se také zúčastnil poslanec Ladislav Velebný.

Místní organizace (MO) České strany sociálně demokratické (ČSSD) v Dolní Moravici na Rýmařovsku uspořádala tradiční Společenský ples, který se konal v místním sále obecního úřadu v sobotu 7. března 2015 od 20 hodin.

Příjemný plesový večer slavnostně zahájil předseda MO ČSSD v Dolní Moravici Lumír Pohaněl a hudební atmosféru pak už naladila kapela Alternativa z Rýmařova. Nejenom, že se na plese tančilo, ale pořadatelé si pro příznivce kulturních a společenských akcí připravili zábavné soutěže – ženy mezi sebou soupeřily o nejkrásnější taneční střevíček, muži zase o nejzajímavější pásek. Společně si pak i zahrály „židličkovanou“. Nechybělo ani vyhlášení nejpěknějšího účesu večera, losovala se tombola a šťastná čísla vstupenek.

Během programu také vystoupili žáci z tanečního oboru ze Základní umělecké školy Rýmařov. Po celou dobu akce bylo zajištěné lahodné občerstvení. Po půlnoci muži nezapomněli popřát ženám k Mezinárodnímu dni žen, který se slaví 8. března.

Letošní kulturní akce se také zúčastnil poslanec Parlamentu ČR a předseda Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál Ladislav Velebný s manželkou a rodinou.

http://studio-sta.rajce.idnes.cz/Spolecensky_ples_CSSD_Dolni_Moravice_2015/

 

  stránka 1/3   následující>>